Me oleme tänulikud, et meid toetavad eesti
ettevõtted ja ka eraisikud, kes hindavad meie eesmärki!

Teie toetus annab võimaluse meil keskenduda ja pühendada oma aega põliskodu ehitamisele ja ideoloogia edendamisele. 

Maale elama

Meie eesmärk on arendada enda isiklikku põliskodu Viru-Nigulas, kuhu tahaksime elama asuda kohe, kui meie esimene maja valmis saab. Otsustasime, et ehitame ilma laenu võtmata ja omaenese käte ja lähedaste abiga. Tegime valiku, et oma põliskodu rajades, jagame kogu ehitus- ja arendusprotsessi blogi vahendusel paljude teiste inimestega. See mõte aga osutus suuremaks missiooniks – otsustasime tervet protsessi põimida anastasia põliskodude filosoofiaga ning läbi enese eeskuju inspireerida ka teisi eestlasi, oma põliskodusid looma. Pikem eesmärk on rajada meie enda kinnistu ümber põliskodude küla, kuhu koonduksid kokku sama mõtteviisiga perekonnad. Lisaks tahaksin leida võimalusi ja viise, et paljud eestlased saaksid tänasest kergemalt liikuda tagasi maale, et luua enda põliskodu. 

Unistused on täitmiseks ja toetudes oma senistele kogemustele, teame, et
mitte miski ei ole võimatu! Kõik on saavutatav ja kergemini kui algul arvame.

Ka sinul on võimalik meid toetada!

Ettevõtjale

Meie blogi järgijate hulk kasvab järjepidevalt, mis on potensiaalne  võimalus sulle end nähtavaks teha, armas ettevõtja. Me soovitame  heameelega inimestele häid kodumaiseid ettevõtjaid, kes liiguvad suurema eesmärgi suunas. Aitäh sulle, et oled ettevõtlik!

Eraisikule

On palju inimesi, kes hindavad meie valitud teekonda ja eesmärki.  Ja me teame, et on ka palju neid, kes soovivad meid toetada kas rahaliselt, materjalidega või oskustega, et saaksime oma kirglikku unistust ellu viia. Oleme väga tänulikud iga pisikese heateo eest!

Põliskodud

Kasuta siberiseeder.ee lehel sooduskoodi:

Seeder2020

kasutades sooduskoodi saad -10% allahindlust kõikidelt toodetelt

Aitäh, et soovid meiega ühendust võtta!

Sinu soov meiega koostööd teha tähendab meile Palju! See annab meile võimaluse pühendada oma aega eesmärgi suunas liikumisele – blogipostituste koostamisele, põliskodu idee edendamisele ja oma põliskodu planeerimisele ja ehitamisele. Kirjuta meile, mil viisil sooviksid koostööd teha? 

Aitäh, et otsustasid meid toetada!

Kui sul tekkis soov anda oma panus, siis suur suur Tänu sulle! 

Kui soovid meid rahaliselt toetada, siis meie konto nr on: 

ENELY KRUSELL

EE342200221024343917

Kui soovid muul moel panustada, siis kirjuta meile kiri ja anna meile teada, millega soovid aidata